Ako ukončiť vašu doterajšiu živnosť?

Živili ste sa dlhú dobu podnikaním, máte vytvorenú živnosť, no momentálne si chcete dať pauzu alebo úplne skončiť s takýmto druhom práce? Dôvodov na ukončenie živnosti môže byť niekoľko, či už je to sťahovanie do inej krajiny, ponuka lepšej pozície na inom pracovnom mieste, neúspechy v tejto práci alebo vás prestala táto profesia napĺňať a chcete zmenu. Ak ste sa však naozaj rozhodli pre ukončenie doterajšej živnosti, máme pre vás skvelú ponuku.

biznis hodinky

Tento úkon so sebou prináša bohužiaľ veľké množstvo administratívnych úkonov, ktoré vedia potrápiť každého z nás. Okrem toho vás čaká veľa návštev úradov, kde strávite dlhé hodiny a to úplne zbytočne. V dnešnej dobe existuje služba, ktorú vám v takomto prípade vrelo odporúčame. Je ňou práve firma, ktorá urobí ukončenie živnosti za vás. Znamená to teda, že sa ušetríte ciest na súdy, úrady a nebudete musieť vybavovať tisíce papierov, to všetko spravia za vás.

praca biznis

Ako celá táto služba prebieha? V prvom rade zašlete informácie o vašej spoločnosti a následne prebieha analýza všetkých dokumentov, či je všetko v poriadku. Potom vám bude vystavená faktúra a dohodnete si všetky potrebné podmienky na ukončenie živnosti. Hneď potom sa zašlú dokumenty na súd, ktorý rozhodne o tomto úkone. Rozhodnutie súdu vám bude zaslané čo najskôr a v prípade, že je kladné, vaša spoločnosť je zrušená bez akýchkoľvek problémov.

Ak ste sa aj vy zamýšľali nad niečím takým, rozhodne by ste mali skúsiť ukončenie živnosti touto spoločnosťou, pretože sa vyhnete zbytočným behaniam. O kvalite a ochote tejto firmy svedčia iba pozitívne recenzie a spokojní verní zákazníci. Všetky služby sú zabezpečované profesionálnymi advokátmi a vyškolenými pracovníkmi, ktorí v tejto oblasti už dávno nie sú nováčikovia a vedia vám poradiť s ktorýmkoľvek problémom. Veď uvidíte sami!!!