nechtíky pre dámy

Túžite po krásnych nechtoch každý deň? Ste majiteľom nechtového salónu a chcete používať len tie najkvalitnejšie produkty pre modeláciu gélových a akrylových nechtov? Je na Vašom prvom mieste šťastie a spokojnosť Vašich zákazníkov? Ponúkame Vám tie najkvalitnejšie gél laky, UV gély a LED gély. Vzhľad je pre ženu to najdôležitejšie, preto si dávame záležať na tom, ako vyzeráme. Staráme sa o naše zdravie, vonkajšiu ale aj vnútornú krásu. Do tohto celého procesu skrášľovania jednoznačne patrí aj starostlivosť o naše nechty. Krásne nechty sú konečným prvkom, ktorý celý náš vzhľad spojí do jedného úhľadného obrazu, ktorý sa snažíme vytvoriť.

puffy nechty

Naše UV, LED gély sú šetrné pre Vaše naturálne nechty. Nevysušujú ich ale naopak hydratujú a krásne ich predĺžia a dajú im požadovaný tvar. Veľmi často žiadaným štýlom sú top nechty puffy, ktoré sú vhodné pre každú príležitosť. Ide o krátke nechty v tvare obdĺžnika, väčšinou sú nosené v lete, ale ich popularita neutícha ani v zime alebo v hocijakom inom ročnom období. Sú populárne u žien, ktoré nemajú rady diskomfort dlhých nechtov a potrebujú pracovať so svojimi rukami. Pre tento štýl nechtov máme ten pravý UV gél. Zaručíme Vám perfektný vzhľad a prvotriednu kvalitu nášho UV gélu. Na stvrdnutie je potrebné použiť UV lampu, ktorú Vám taktiež vieme ponúknuť.

gél

U nás nájdete všetko, čo potrebujete na vymodelovanie tých najkrajších, najkvalitnejších a dlho trvajúcich nechtov. Ak ste majiteľkou alebo majiteľom nechtového salónu, spojením našich produktov a Vášho prvotriedneho talentu vznikne neodolateľná kombinácia. My sme tu pre Vás a Vy zasa pre nás. Vďaka nám Váš biznis rastie do výšky a vďaka Vám sa môžeme my zlepšovať a robiť radosť nielen Vám ale hlavne Vašim zákazníkom. Príďte si pre naše úžasne kvalitné a cenovo výhodné UV a LED gély.