Senzuálna masáž pre dobíjanie sebavedomia

Problém s uvoľnením emócií – ak sa na senzuálnej masáži v Bratislave objaví muž, ktorý má problém uvoľniť svoje emócie a prežiť vášnivý sexuálny zážitok, môže mu byť prínosom práve tento typ masáže. Nejde tu totiž o pohlavný styk a nie je tu posudzovaný mužov výkon z hľadiska schopnosti priviesť partnerku aj seba k orgazmu. Senzuálna masáž prebieha v pokoji, pomalým tempom, a tiež s dôverou. Dievča poskytne dostatok času na uvoľnenie emócií, a akonáhle muž začne zisťovať, že naň nie je vyvíjaný žiadny tlak, a že nemusí plniť niečie očakávania, môže si tu prežiť svoj najkrajší orgazmus doterajšieho života.

senzuálne masáže

Vystresovaný jedinec – veľký problém mnohých z nás je chronický stres. Zažívame ho doma v rodine, v práci, na ulici, v obchode, aj u lekára, a zbaviť sa ho, nie je vôbec ľahké. Senzuálne masáže sú tu aj od toho, aby zbavovali stresu, upokojili myseľ, zvýšili erotické napätie a podporili tvorbu testosterónu.

nahé dievča

Hanblivosť – medzi nami sú aj hanbliví ľudia, neprirodzená hanblivosť môže súvisieť s problémami v detstve a vo výchove v rodine aj v škole. Niekedy to môže prebiehať tak, že muž nie je schopný sa pred dievčaťom vyzliecť do spodnej bielizne, nieto ešte do naha. Senzuálne masáže môžu pomáhať aj tu, a pokiaľ je masérka dostatočne citlivá a empatická, s klientom si ľahko poradí. Ide o to, aby k nej pojal dôveru a zistil, že tu nie je na žiadnej lekárskej prehliadke alebo na divadelnom javisku, kde si ho prezerajú stovky ľudí.

Neschopnosť osloviť potenciálnu partnerku – muži, ktorí majú problém oslovovať dievčatá do partnerského vzťahu, tu môžu získať stratené sebavedomie. Pokiaľ je masérka komunikatívna, svojím prístupom celý problém uľahčí, a klient si uvedomí, že na oslovenie dievčaťa toho veľa potrebné nie je, a hlavne bude vedieť, že najdôležitejšie je vždy byť sám sebou a dať priechod prirodzeným pozitívnym emóciám.