Grand Theft Auto Online dostáva nové rozšírenie

Početní hráči sa rozhodne majú na čo tešiť, podľa slov Rockstar Games sa má jednať o veľkú, masívnu aktualizáciu. Tá sa, narozdiel od mnohých predchádzajúcich, nebude týkať pretekania na rýchlych autách či venovať rôznym mini hrám, ale vráti sa ku kriminálnym koreňom série.Gunrunning prinesie rad nových vozidiel a ich vylepšení, môžeme vypichnúť napríklad o niečo menšiu a slabšiu sestru slávnej ruskej „Kaťuše“, ale tým sa novinky prinášané Gunrunningom ani zďaleka nekončia.

bunkr

Po novom si bude možné zaobstarať i podzemné bunkre a akési „taktické centrá“, z ktorých sa odomkne množstvo dodatkových misií. Nové prírastky do rodiny paľných zbraní snáď netreba ani pripomínať. Hovoriac o zbraniach, taktiež sa možno tešiť na rôzne aktivity spojené s nimi, vyjmúc už dobre známe strielanie. Reč je, samozrejme, o ich pašovaní, o ktorom ešte neboli vydané podrobné informácie. Ale môžeme čakať iba to najlepšie, veď predsa Rockstar sa iba málokedy nechá zahanbiť.

Avšak novoty, samozrejme, nebudú zadarmo – za obrnené vozidlá, vystužené bunkre a podobné vymoženosti si bude nutné tučne priplatiť. Dá sa špekulovať, že asi aj z tohto dôvodu sa Rockstar už týždne venuje štedrej kampani s cieľom naplniť bankové kontá hráčov virtuálnou menou až po okraj. Prináša unikátne bonusy až do výšky 125% pôvodnej odmeny za plnenie určitých misií. Získať väčší obnos fiktívnych peňazí je možné i zúčastnením sa každý týždeň sa konajúcich špeciálnych pretekov takzvaných Premium Races.

náboje

Rockstar sa taktiež mimochodom pochválil, že ich ústredná hra Grand Theft Auto V od svojho uvedenia na trh v septembri 2013 predala až veľkolepých 80 miliónov kópií a toto číslo každým dňom rastie. Fanúšikom nedočkavo očakávajúcim príchod nového rozšírenia môžeme odporučiť pilné sporenie si virtuálnych dolárov – pri príchode Gunrunningu im iste budú na osoh.