Moderné, prepracované matrace poskytujú všetok komfort pri spánku

Slovenský výrobca ortopedických matracov, firma SEGUM, má na našom trhu už svoje postavenie, ktoré si zaslúžila vďaka kvalitnému a širokému spektru výrobkov. Zákazníci, ktorí ich produkty už vyskúšali, sú s nimi spokojní a vracajú sa k nim vždy, ak potrebujú nový matrac alebo niečo z príslušenstva. Kvalita ich ponuky je zaručená.

Pohodlná poloha pri spánku

Komfortný a zdravý spánok sa nedá ničím nahradiť, na to potrebujeme aj kvalitnú posteľ s ortopedickým zdravotným matracom, napríklad od spoločnosti SEGUM. Priamo v kamenných predajniach firmy v Bratislave, Prievidzi, Žiline a Senici si môžu záujemcovia pozrieť a na vlastnej koži aj vyskúšať kvalitu všetkých súčastí dobrého spánku. Odborný personál segum segum.sk im s radosťou pomôže pri výbere a poradí ten najlepší produkt pre ich zdravý spánok.

Z množstva matracov, ktoré firma ponúka, stojí za zmienku matrac s názvom ASTON. Taštičkový matrac patrí k revolučnej sérii, ktorá je známa svojim komfortom vďaka pene WATERGEL, základ matraca tvorí luxusná taštičková pružina v počte 2000 pružiniek a sedem anatomických zón, čo prispieva ku spánku s najvyššou kvalitou. Tú ešte zvyšuje aj fakt, že jedna strana matraca je tvorená z platne z prírodného latexovaného kokosového vlákna, čo umožňuje mať matrac aj s tvrdou a mäkkou stranou.

Matrac s názvom ASTON spĺňa požiadavky na kvalitu ležania, pretože jeho výška je 27 centimetrov, tvrdosť označujeme hodnotou H3, teda stredný až H3,5, čo znamená strednú tvrdosť. Pod matrac výrobca odporúča drevený lamelový alebo pevný rošt, ktorý by mal pozostávať minimálne z 28 lamiel. Nosnosť matraca je do 140 kilogramov. Okrem toho sa na matrace dajú použiť poťahy, ktoré je možné snímať a prať. Poznáme tri druhy s označením fit, bio a erbe.

Moderný matrac na kvalitnej posteli

FIT poťah je snímateľný, tvoria ho nanočastice striebra a jeho povrchová úprava je antibakteriálna, tiež s úpravou sensolution, je vhodný pre alergikov a je možné ho prať pri teplote až do 95 °C.

BIO snímateľný poťah je vyrobený zo 100% bavlny, ktorá je podšitá rúnom z dutého polyesterového vlákna, vyhovuje zákazníkom, ktorí majú problém s citlivosťou na syntetické materiály.

ERBE je luxusný, snímateľný poťah, s úpravou MEDICOTT SILVER, čo zabraňuje tvorbe plesní a množeniu baktérií a tiež zápachu, prať sa dá na teplote až do 95 st.