Práca pre introvertov

Existuje práca pre akúkoľvek osobnosť. Zamerajte sa na hľadanie pozície, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Ak sa vaša osobnosť opiera o introverziu, je tu niekoľko pracovných miest pre vás.

barvy

Remeselník, umelecký výtvarník
Pokiaľ ste kreatívny a máte umelecký talent mali by ste zvážiť, či by ste nechceli byť remeselníkom alebo výtvarným umelcom. Môžete si vyrobiť keramiku, sklo, textil a zarobiť si pri tom. Tento priemysel je vhodný pre nezávislých jednotlivcov, ktorí sú ochotní zdieľať svoje remeslo.

Forenzný technik
Mnohí introverti by robili skvelých detektívov kvôli svojej pozornosti k detailom. Byť technikom v oblasti forenzných vied je skvelý nápad, ak dávate prednosť práci v ústraní. Forenzní technici zhromažďujú a analyzujú dôkazy, často v laboratórnom prostredí.

Fotograf
Introverti často pozerajú svet iným spôsobom než ostatní. Ich jedinečná perspektíva môže priniesť skvelú fotografiu, ktorá umožňuje ostatným vidieť veci z rôznych uhlov.

Správca lesov, parkov …
Ako správna prírodných rezervácií môžete stráviť svoj pracovný deň v pokojnom a tichom prostredí. Vašim zákazníkom sa stane skôr vegetácia ako ľudia.

Spisovateľ, autor
Introverti majú tendenciu túžiť po samote a tichu, čo znamená, že hľadajú príležitosti byť sami so svojimi myšlienkami. To je dobré pre autorov, ktorých predstavy sú ich bránami k úspechu.

Filmový redaktor
Po natočení filmu musí niekto upraviť obsah. Je to niekedy považované za „špinavú prácu“ filmového priemyslu, ale pre ľudí, ktorí najradšej pracujú vlastným tempom a v pohodlí vlastnej kancelárie, je to perfektná práca. Získate surové zábery s ktorými pracujete a dáte im svoj kreatívny nádych.

kamera

Právny asistent
Právny asistent spravidla pracuje pre advokátsku kanceláriu alebo právnické oddelenie. Na rozdiel od právnikov pracuje na udržiavaní a usporadúvaní spisov, vykonávaní právneho výskumu a návrhu dokumentov.

Účtovník
Väčšina dňa účtovníka je venovaná číslam, takže je to skvelá práca pre nezávislých pracovníkov so silnými matematickými a organizačnými zručnosťami. Účtovníci a audítori skúmajú výkazy a záznamy, posudzujú finančné operácie a pripravujú daňové dokumenty pre klientov.