Priemyselné skladovacie kontajnery

Aj vy potrebujete mať vo veciach jasno a poriadok? Je váš sklad jeden veľký chaos a chcete tomu dať raz a navždy poslednú bodku? Je pre vás preprava výrobkov skôr trápením a stresom? Stavte na naše praktické skladacie kontajnery. V našej ponuke nájdete množstvo vyhotovení šitých na mieru presne pre vás, vychádzajúcich z reálnych požiadaviek našich klientov a zákazníkov. Špičkové prevedenie, kvalitné materiály a zaručená spoľahlivosť overená rokmi skúseností – to je holandská firma Schoeller Allibert. Vyberajte z naozaj širokej ponuky sortimentu na našich webových stránkach.

modrý paletový kontajner

V menu si viete pohodlne vyfiltrovať ako vonkajšie, tak vnútorné rozmery jednotlivo podľa dĺžky, šírky aj hĺbky konkrétneho paletového kontajnera. Poskytujeme veľké množstvo rôznych rozmerov tak, aby si u nás každý zákazník vybral a bolo to preňho optimálne riešenie pre jeho sklad či firmu. Navyše si pri každom produkte viete skontrolovať aj celkový objem, ktorý sa do daného kontajnera vojde a takisto nájdete uvedenú aj celkovú hmotnosť. Na výber máte ako kontajnery s vekom, tak bez veka, v rôznych prevedeniach.

sivý paletový kontajner

Okrem predaja ponúkame dokonca aj možnosť prenájmu- máte tak možnosť vyskúšať si kvality našich výrobkov bez nutnosti kúpy. Jednou z priorít našej firmy je udržateľnosť, čo aktívne premietame aj do činnosti a produkcie, či celkového systému obchodu. Veríme, že vratné prepravné obaly sú kľúčové pre prechod k udržateľnejšiemu nízko-uhlíkovému hospodárstvo, čo prispieva k zelenšej budúcnosti. Neustále naše obaly inovujeme a navrhujeme tak, aby spĺňali najvyššie kvalitatívne, no aj ekologické štandardy. Neváhajte a presvedčte sa o praktickosti a kvalite našich skladovacích paletových kontajnerov – váš biznis sa navyše stane modernejším a zelenším. Zmeňte systém skladovania a prepravy vašich výrobkov ešte dnes a určite nebudete ľutovať.