Slovenské Influencerky

Reč je najmä o spomínanom Instagrame, ktorý si získal množstvo používateľov. Môžete pridávať a zverejňovať vaše fotky zo súkromia a ostatní vás sledujú. Vytvorený bol najmä pre tých, ktorí na svoj Facebookový profil pridávali desiatky fotiek mesačne. Okrem hlavného profilu máte aj denné story, ktoré po 24 hodinách zmizne. Kým zo začiatku táto aplikácia fungovala ako zverejnenie zaujímavých chvíľ z vášho života, dnes sa mení na pracovnú príležitosť pre množstvo mladých dievčat. Reč je o influencerkách.

webdesign.jpg

Svoje profily denne zásobujú fotkami z ich súkromia a množstvo dievčat ich sleduje a napreduje. Práve veľký počet sledovateľov im zabezpečí príjem z reklám a partnerstiev. Ak nejaký výrobok potrebuje dobrú reklamu, zaplatia infuencerkám za vystavenú fotku s vychváleným výrobkom. Za úspešným instagramovým kontom však stoja kvalitné, zaujímavé fotografie, dobrý výzor a zmysel pre zaujatie širokého publika. Desaťtisíce ľudí čaká na každý jeden príspevok od týchto pomerne neznámych dievčat. Ktoré slovenské infuencenrky sú najsledovanejšie?
 
Sissque                                    Manželka a mamička malej Olívie, ktorá svojím módnymi outfitmi seba aj rozkošnej dcérky pobláznila množstvo mamičiek. Známa je tiež svojim záujmom o kozmetiku a často prináša užitočné rady a odkazy na kvalitné produkty.           
 
TatianaZidekova                     Aj keď najskôr sa prejavovala len online, dnes sa čoraz viac zapája aj do akcií s rôznymi slovenskými celebritami. Svojich sledovateľov získala najmä vďaka kladnému vzťahu k zdravému životnému štýlu a pravidelnému cvičeniu. Spolupracuje tiež s rôznymi e-shopmi, čoho dôkazom sú inšpiratívne fotky netradičných outfitov. Jej sledovanosť stúpla ešte viac, ako oznámila tehotenstvo so svojim priateľom a onedlho sa aj ona stane mamou.                              
nfluencer.jpg
 
Llnzz                                       Farmárka Lucia Gachulincová svoju instagramovú kariéru naštartovala práve po účinkovaní na Farme. Dnes sa venuje make-upu a svoje konto zásobuje fotografiami odkazujúce na jej outfity a výzor.