V čom zažiarite na uliciach aj v zimných chladných dňoch?

  1. Vysoké ponožky:

Hoci sa ponožky v minulosti skôr skrývali pod nohavice, dnes úžasne dotvárajú a oživujú váš outfit. V ponuke je naozaj široká škála. Jednoduché biele, sivé, čierne, žlté či fialové. Pokiaľ si nemáte problém priplatiť, oplatí sa zainvestovať do značkových, ktoré vás zároveň udržia v teple a navonok vyzerajú naozaj štýlovo. V poslednej dobe sa čoraz viac nosia vzorované ponožky. Tie sú zvyčajne s nejakými vtipnými, farebnými motívmi. Prečo nie? Zaujímavé ponožky, ktoré môžu napríklad vykúkať spopod vyhnutých riflí, sú ideálnou voľbou.

ponožky

  1. Ľadvinka:

Ideš do mesta len s kamošmi na kávu alebo vybaviť nejakú rýchlu záležitosť? Načo by si bral ťažký, nepohodlný batoh. Ľadvinka je pohodlná a krásne obohatí celkový look. Obchodné reťazce ponúkajú v dnešnom svete naozaj rôzne typy. Menšie, väčšie, športové, elegantné, kožené. Predstavujú naozaj štýlový doplnok, v ktorom máte vždy peniaze a vaše doklady pod kontrolou. Obzvlášť v zime neradi vystrkujeme ruky z rukavíc či vreciek. Nosia sa prevesené šikmo cez hrudník. V minulosti ich používali skôr turisti na dovolenkách oviazané okolo pásu, no dnes sú skutočne krásnym doplnkom pre dievčatá aj pre chlapcov. 

zima

  1. Tenisky na vysokej podrážke:

Ak ani ty nemáš rád nepohodlné a neoriginálne zimné čižmy, tak siahni po teniskách. Kvalitné kožené tenisky dnes vyrábajú viaceré značky. Poslúžia rovnako ako čižmy a jednoducho sa čistia. Pri výbere je dôležitá pevná a vyššia podrážka z pevného, nepremokavého materiálu. Pri takomto štýle obuvi sa oplatí priplatiť. Sú pohodlné a zároveň vyzerajú dokonale s vysokými ponožkami. 

  1. Jednofarebná čiapka:

Čiapka je nevyhnutnou súčasťou každej zimy. Dnes sa dajú zohnať nielen nepekné vzorované, krikľavé, no super voľbou je napríklad jednoduchá biela, bordová, čierna či ušianka. Tie, ktoré sú z tenkého materiálu, nepôsobia pekne a zároveň nás ani neohrejú. Nechávajú za sebou „chvost“, ktorý je zbytočný. Voľte teda hrubšie a jednoduché čiapky.
 
Oblečenie je dôležitou súčasťou zimného obdobia, nemali by sme to preto podceňovať. Toto je len pár rád, ktoré môžete vždy využiť.