Vodeodolné RGB LED pásiky.

Veľmi obľúbené LED pásy majú dnes naozaj takmer neobmedzený priestor svojho použitia. Vďaka ochranným prvkom dosahujú IP ochranu, ktorá im umožňuje použitie nielen v interiéroch, ale aj prašných a dažďom zaťažovaných exteriéroch. Tieto LED pásy majú množstvo malých svietiacich diód po svojom obvode, ktoré v prípade umiestnenia vo vonkajšom prostredí musia byť dostatočne chránené. Táto ochrana sa dosahuje silikónovým alebo plastovým puzdrom, ktoré vodotesne zaleje svietiace čipy a ich spoje. Túto ochranu pred vonkajšími vplyvmi už je možné dosiahnuť aj rôznymi sprejmi, ktoré rovnako dokážu takto provizórne ochrániť LED pásy.

farby rgb

No aj tieto odolné LED pásy už dnes existujú v mnohých prevedeniach. Preto nie je v súčasnosti problém zakúpiť RGB LED pásiky 5m IP65 Ledprodukt.sk, ktoré poskytujú svojim užívateľom vysoký užívateľský komfort. Sú odolné voči prachu a vode, takže ich umiestnenie je vhodné aj na miestach, kde dochádza k trvalému kontaktu s vodou. Tieto vysokokvalitné pásy môžu byť dokonca použité aj ako hlavné osvetlenie. Je známe, že LED pásy vo všeobecnosti slúžia iba na dekoračné osvetlenie, ale tieto RGB LED pásiky 5m IP65 sa naozaj svojou svietivosťou vyrovnajú aj výkonným LED žiarovkám. Tieto parametre LED pásy posúvajú na nové vyššie úrovne ich použitia. Preto ak ich použijete v kúpeľni, v kuchynskej linke alebo budú umiestnené v sadrokartónových podhľadoch, dosiahnete plnohodnotné výkonné osvetlenie.

led pásy

A môžete si vyberať, či je pre vás vhodná teplá, studená alebo neutrálna farba svetla. Už úplnou samozrejmosťou je diaľkový ovládač, ktorý umožňuje zmenu intenzity a farebného tónu svetla. V mnohých priestoroch je to veľmi užitočné, preto ak si potrebujete navodiť príjemnú večernú atmosféru v obývačke alebo kuchyni, tieto LED pásy s diaľkový nastavovaním vám to umožňujú. A ceny za tieto svietiace prvky sú už dnes veľmi prijateľné, takže si ich môže dovoliť naozaj každý.