3 tipy náušníc, ktoré zvýraznia vaše „JA“

Šperky dokážu vyzdvihnúť vašu osobnosť no to len vtedy, keď si viete vybrať tie správne. Pri výbere náušníc je potrebné pozerať na to, čo pristane vám, akú máte tvar hlavy, či máte vlasy dlhé alebo krátke a aj ich farba je rozhodujúca. Vo všeobecnosti však poznáme tri typy náušníc, ktoré patria k veľmi výrazným, dokážu zvýrazniť vašu ženskosť a ich nosením nemáte čo pokaziť.
Žena sedí pri kozmetickom stolíku, na ktorom má rôzne šperky.jpg

  1. Strieborné náušnice s kamienkami

Začnime striebrom, ktoré je nadčasovéa vo všeobecnosti nesmierne populárne. Čisto strieborné náušnice patria ku klasike, ktorá sa hodí k väčšine oblečenia. Takéto náušnice môžete nosiť k tmavým aj svetlým farbám, pristanú ženám s tmavými aj svetlými vlasmi a ani váš vek nie je obmedzujúci.

Na niektoré ženy však môžu čisto strieborné náušnice pôsobiť trošku nudne. V tom prípade je tu pre vás riešene v podobe strieborných náušníc s kamienkami. Farebné prvky na náušniciach viete skombinovať a zladiť s akýmkoľvek oblečením aj vašim charakterom.

  1. Kruhové náušnice

Že vraj kruhové náušnice vyšli z módy? Ale kdeže!!! Náušnice v tvare kruhu sú IN aj dnes. Pri ich nosení si však dajte pozor na zopár detailov, ktoré môžu celý dojem z vás, mierne pokaziť.
Žena v oranžovej blúzke s okrúhlymi náušnicami sedí na gauči.jpg

  • Kruhové nášnice sa hodia najmä ženám, ktoré majú podlhovastú tvár
  • Nejde o najlepšiu voľbu pre dámy, ktoré majú plnoštíhlu postavu
  • Najlepšie vyniknú s krátkymi vlasmi
  • Dajte si pozor na veľkosť kruhov. Príliš malé sú OUT, no aj extrémne veľké nie sú úplne aktuálnym výkrikom módy. Držte sa teda zlatej strednej cesty.
  • Kruhové náušnice by mali byť zo striebra, zlata, poprípade iných drahých kovov, bižutéria sa v tomto prípade naozaj nenosí a pôsobí veľmi lacno.

  1. Retro klipsne

Na záver tu máme klipsne, ktoré boli populárne najmä v časom minulých. Všetko retro sa však vracia do módy, takže pokojne vyrabujte babičkin šuplík so šperkami na vyhodenie a budete originálna, ženská a COOL. Pri klipsniach si môžete dovoliť všetko, teda výrazné farby a tvary alebo naopak jemnejšie kúsky.