ENERGIA PEŇAZÍ

Kto by ich nemal rád, však? Ak je ich dostatok prinášajú pocit istoty a bezpečia. Ak je ich málo tak sme z toho nešťastní. Jednu vec si je dobré uvedomiť nech máte vzťah k peniazom akýkoľvek: peniaze nie sú zlé ani dobré. Peniaze sú iba nástrojom. Keď platíte tak uskutočňujete iba obyčajný výmenný obchod. Vymieňate peniaze za niečo čo chcete, čo vám alebo niekomu inému urobí radosť. Preto skúste k nim pristupovať ako medzičlánku medzi vami a vecou čo sa vám páči.
peníze dolary
Buďte vďační za to, že ich máte. Najhoršie čo môžete urobiť je porovnávať sa s ľuďmi, ktorí majú peňazí dostatok. Po takomto porovnávacom procese automaticky vytvárate v podvedomí vibrácie nedostatku. „Ja nemám a on má“. Nasledujúcim pocitom je závisť. Ak už máte potrebu sa porovnávať, skúste porovnanie „otočiť“ vo svoj prospech. Uvedomte si koľko ľudí je na tom podstatne horšie ako vy. Ak aj máte hlboko do kapsy, niekde žijú ľudia, ktorí nemajú ani toľko. Spojte si túto myšlienku s hlbokou vďačnosťou za všetko čo máte, za strechu nad hlavou, za plný žalúdok, za to, že nemusíte jedlo prácne zháňať. Môžete túto myšlienku posunúť ešte do vyššieho levelu. Urobte dobrý skutok voči ľuďom, ktorí toho majú menej než vy! Trebárs kúpte jedlo bezdomovcovi, zoberte nepotrebné oblečenie a hračky deťom do detského domova, adoptujete si dieťa na diaľku z krajiny kde je chudoba a pravidelne mu prispievajte na školné. Možností je veľa. Čím vyššia bude vaša pozitívna energetická vibrácia tým viac peňazí do svojho života pritiahnete.
střibrný sporťák
Majte trpezlivosť a verte životu!Nečakajte, že úspech sa dostaví za chvíľku. Podľa jednej americkej štúdie trvá necelý mesiac kým sa „prepíšu“ v mozgu staré myšlienkové vzorce. Ak máte nejaký príjem a chcete šetriť, urobte to. Hlavne to urobte cieľavedome a s potešením. Nie s vedomím budúceho nedostatku. Spôsoby ako efektívne sporiťnájdete v rôznych článkoch na webe.
pláž relax
Porozmýšľajte aj nad tým aký vzťah k peniazom mala vaša rodina. Ak žijete v prostredí, kde vládne atmosféra nedostatku a všetci sa neustále sťažujú môže vás to sťahovať na nižšiu úroveň. Kľúčom k preprogramovaniu negativity prostredia je odpustenie a vďačnosť. Nezapajájte sa do negatívnych rozhovorov, skúste ich radšej otočiť na pozitívne alebo prejdite na inú tému. Ak už sa nedá zabrániť konfrontácii, vyšlite myšlienku vďačnosti a situácia sa sama prispôsobí alebo odznie bez následkov.