Najhorší rodičia v histórií športu mládeže

Nahnevaný otec odhryzol ucho trénerovi
To je presne ten typ konania, ktorý môže zaistiť, že vaše meno bude navždy na internete. Katalyzátor tohto činu kanibalizmu bol asi ten, že syn dotyčného pána stratil titul  z majstrovstiev basketbalovej ligy katolíckej ligy. Existuje niekoľko spôsobov, ako by sa mohli rodičia zachovať, napríklad, mnohí rodičia v minulosti vysvetlili pri jazde v aute domov, že akceptovanie zlyhania je súčasťou života, alebo jednoducho to, že byť na šampionáte je úspechom samo o sebe a isť na zmrzlinu.

americký fotbal

Rodič namiesto toho išiel za trénerom tímu proti ktorému hral jeho syn. Stihol mu nadeliť pár poriadnych rán päsťou predtým, ako si odkusol pekný kus ucha. Tréner potom oslavoval svoj titul v pohotovosti a zúfalo sa snažil dostať dve pätiny späť do ucha. Bohužiaľ to nebolo možné, pretože mu niekto (dotyčný otec) dve centimetre ucha zjedol. Rodič bol nakoniec odsúdený na 4 roky väzenia.

basketbal

Zubár vylepšuje prilbu svojho syna
Ak sa snažíte vyhrať, niekedy je vo vašom záujme vytiahnuť všetky možné tromfy. Normálni ľudia to nazývajú "podvádzanie." Kompletní kreténi to nazývajú "hra". Dr. Stephen Cito zaostril chrániče svojho syna v snahe doslova znížiť konkurenciu. Potom, čo jeden dva tri štyri päť detí opustilo jeden zápas kvôli tržným ranám (s jedným museli neskôr ísť do nemocnice pre tucet stehov), úradníci zastavili akciu aby mohli začať vyšetrovať, a zistili, že helma bola "natoľko ostrá, žeby dokázala skartovať časopis." Pretože nedokázal zastaviť svojho šialeného otca, mladší Cito bol vylúčený zo svojej strednej školy. A náš bláznivý otec, dostal týždeň väzenia, rok v podmienky a 400 hodín verejnoprospešnej práce. Neskôr bol slobodný a mohol pokračovať vo svojej práci. Opravovanie zúbkov malým deťom.
Dúfam, že sa vám tento článok páčil a tiež dúfam, že si vezmete ponaučenie a nikdy nebudete taký ako oni.