Rozžiarte sa!

Ak túžite byť krásna a nemáte predsudky proti používaniu skrášľovacích procedúr a šminiek, určite nezabúdajte aj na rozjasnenie tváre, ktoré sa robí na koniec. Každá žena má svoj rituál, kedy každé ráno robí stále tie isté kroky na to aby vyzerala očarujúco. Ak patríte k ženám, ktoré každé ráno strávia čas prípravou na to aby vyzerali celý deň dobre, tak si ju predĺžte o pár sekúnd. Tieto sekundy navyše dokážu zázrak, rozžiaria vás tak, že si to hneď každý všimne a bude sa vás pýtať čím to je, že vyzeráte tak dobre.

šminky

V prvom rade svoje líčenie začínajte vhodným podkladom, pod makeup je potrené naniesť kvalitný krém, ktorý nedovolí preniknutiu makeupu do vašej pokožky, a tak spôsobiť vrásky či upchané póry. Po vyschnutí krému na tvári, môžete naniesť makeup, ktorý sedí vašej pleti. Väčšina žien si nakoniec nanesie len vrstvu púdru a svojej pleti už nevenuje pozornosť. No hitom posledných mesiacov je rozjasnenie pleti v rôznych podobách.

Po nanesení púdru je vhodné naniesť aj ružové či medené farby na líčka, všetko na základe toho čo sa hodí vašej tvári a čo sa vám páči. Na trhu je veľa možností, po ktorých môžete siahnuť, na výber máte lícenku v podobe guľôčok či v celistvej forme. Nanesenie je veľmi jednoduché, stačí ak máte vhodný štetec. Pošúchajte svoj štetec po tejto farbe a našpúľte pery, tak sa vám na lícach vytvorí presný obrys vašich lícnych kostí kde sa táto farba má nanášať.

kosmetika

Na záver je potrebné dodať lesk v podobe highlighteru, v kozmetických obchodoch alebo na internete je nespočetné množstvo druhov takýchto líčidiel, preto je najlepšie skúšať čo sa hodí vašej pleti najviac. Takýto rozjasňovač sa dá nanášať rôznymi spôsobmi a na rôzne miesta. Môžete si ho naniesť prstom do kútika oka či použiť štetec a naniesť ho len trošku na špičku lícnych kostí, no neprežeňte to. Chcete docieliť len jemné decentné rozžiarenie, nechcete byť trblietavá po celej tvári ako klaun.