Používate na pleť aj hydratačnú masku?

Každá žena túži po pozornosti okolia a preto sa všemožne snaží zaujať najmä svojim vzhľadom. Najčastejšie časti tela, ktorým venujeme najväčšiu pozornosť sú vlasy a pleť. Práve pleť je vždy na očiach verejnosti a je prvým kontaktom. Preto by sme sa mali snažiť aby vyzerala zdravo a pekne nielen použitím dekoratívnej kozmetiky. Dôležitejšie je dosiahnuť aj pekný prirodzený vzhľad. To si ale vyžaduje nejaký čas strávený starostlivosťou o ňu. Produktov určených na starostlivosť o pleť je veľké množstvo. No zamerať sa musíte na kvalitné výrobky, ktoré sú vhodné pre váš typ pleti.

Starostlivosť o pleť by mala zahŕňať pleťový krém, sérum na tvár, ale najmä masku na tvár.

pleťová kozmetika

Hydratačná vyživujúca maska na tvár s avokádom, uhorkou a zeleným ílom od amourdeadsea.sk je tou správnou voľbou pre každý typ pokožky a v každom veku. Je obohatená o minerály z Mŕtveho mora, ktoré majú schopnosť zlepšiť a najmä chrániť pleť. Ďalšie aktívne zložky ako prírodný olej, výťažky zo zeleného čaju, uhorky a papriky zabezpečujú vypnutie pleti a jej hydratáciu. Zelený íl pôsobí blahodarne na tmavé kruhy pod očami, začervenanú pokožku a opuch. Zelený íl má tiež antioxidačné účinky a dokáže pomôcť pleti zbaviť sa nežiadúcich toxínov, mastnoty a nečistôt.

pleťová kozmetika

Aplikácia masky je jednoduchá a na jej použitie vám stačí pár minút. Pokožka je po použití hydratačnej vyživujúcej masky vyhladená, spevnená a upokojená.

Používanie pleťovej masky je dôležité pre zdravie pokožky ale aj jej vzhľad. V kombinácií s Ďalšími produktami z rady Amour sa môžete tešiť zo zdravej, vypnutej pleti bez nedokonalosti. Kvalitné vyživujúce masky by mali byť súčasťou starostlivosti o pokožky a nemali by chýbať v žiadnej kozmetickej rade správnej ženy. Nikdy nie je neskoro začať sa pravidelne starať o svoju pleť a pokiaľ vám tieto pleťové produkty stále chýbajú je ten najvyšší čas si ich zaobstarať.