Účes a brada ako z magazínu

Účes podľa predstavy

 
V dnešnej dobe si väčšina pánov dáva záležať na tom, ako vyzerá. Jednou z tých najdôležitejších častí výzoru je pravdepodobne účes.  Vybrať si ten správny z toľkého množstva  je niekedy tak náročné, až to môže potenciálneho zákazníka odradiť. Zverte svoje vlasy do rúk profesionála a nechajte ho postarať sa o vás ako najlepšie vie. Špecialista vám nie len spraví účes, ktorý vám najviac pristane, ale taktiež vás naučí ako sa oň postarať a udržiavať ho. Nevyhadzujte peniaze na lacné kaderníctva, z ktorých aj tak odídete sklamaný. Každý barber sleduje najnovšie trendy, pozná každé pre a proti ktoré každý  účes so sebou prináša a vie, čo je pre vás najlepšie. Nemôže sa preto stať, že opustíte kaderníctvo nespokojný a s čiapkou na hlave. Zároveň vám barber odporučí celý rad šampónov a iných prípravkov, ktoré sú tou najlepšou voľbou pre vaše vlasy. Či už máte blonďavé, tmavé, kučeravé, príliš hebké alebo príliš tvrdé vlasy, vie presne čo vaším vlasom pomôže.  Pozná odpovede na všetky vaše otázky a dokáže vám poradiť ako najlepšie vie. Preto netreba váhať a stačí navštíviť najbližšie profesionálne kaderníctvo pre pravých gentlemanov.

holič
 

Brada snov

 
V poslednom čase niektorí muži venujú viacej pozornosti svojmu porastu okolo tváre, ako na hlave. A niet sa čomu diviť. Dnešné trendy prinášajú niekoľko spôsobov ako upraviť svoju bradu. Kozia briadka, fúzy či strnisko, sú síce klasické zostrihy, no nie jediné. Myslíte si, že možností ako zastrihnúť bradu nie je tak veľa ? Mýlite sa. Príďte do profesionálneho kaderníctva a uvidíte, ako dokonale zastrihnutá brada dokáže spraviť zázraky.
Máte riedku, kučeravú alebo moc tvrdú bradu a myslíte si, že nie ste ukážkový model na strihanie ? Taktiež sa nemusíte čoho obávať. Každý správny holič vám poradí ako sa o vašu bradu postarať. Existuje celý rad olejov, šampónov, balzamov alebo voskov, ktoré vašu bradu oživia a pokožku nechajú dýchať.

holičské křeslo
 
Ak nie ste s vaším aktuálnym účesom spokojný, alebo chcete skrášliť váš výzor upravením brady, určite neváhajte a navštívte najbližšie profesionálne kaderníctvo. Barber vám pomôže s výberom toho pravého, a vytvorí vám zostrih, ktorý bude akoby šití na mieru. Preto neváhajte a nebojte sa zainvestovať do vášho vzhľadu, určite neoľutujete.