Strieborný náramok v modernom štýle

Móda ovplyvňuje aj šperkárstvo a spracovanie drahých kovov, pôvodné strieborné šperky s honosnými prvkami sú dnes vystriedané modernými vzormi a aktuálne trendy sa presadzujú naďalej. Kolekcia strieborný náramok Vám ponúka unikátne strieborné náramky vhodné pre každú vekovú kategóriu, pre rôzne príležitosti a pre rôzne módne outfity.

pozlátený strieborný náramok

Vyznačujú sa nielen kvalitou, ale aj originalitou spracovania a každý strieborný náramok je jedinečným šperkom. Ich rýdzosť je maximálna, má hodnotu 925/1000 a ponúkané náramky majú aj svoj vlastný punc, čím sa stávajú hodnotnými a kvalitnými šperkami. Kolekcia je rozmanitá a určite si z nej vyberie každý, ponúka aj aktuálne moderné šnúrkové náramky so striebornými príveskami vo forme uzlíkov alebo drobnými striebornými ozdobami, napríklad aj v tvare kotvy. Elegantné strieborné náramky s rhódiovou povrchovou úpravou sú vhodné aj do spoločnosti, nepodliehajú vonkajšej oxidácii a ich spracovanie napríklad vo forme malých srdiečok radených vedľa seba je originálne, podobne ako aj ich pružné uzatváranie na posuvnú retiazku s ozdobou. Takéto náramky si získali obľubu, ich ukončenie je efektné, prispôsobí sa jemnému ženskému zápästiu a pôsobí nezvyčajne elegantne.

spoločenský strieborný náramok

Klasický okrúhly strieborný náramok je v ponuke stálicou, je vkusný, stále moderný a hodí sa aj k nápaditému vzorovanému oblečeniu, vždy ho vkusne dopĺňa. Jemný šnúrkový strieborný náramok so zeleným alebo ružovým zirkónom sú šperkami vysokej kvality a vďaka ich modernému prevedeniu sú vhodnými doplnkami na každú príležitosť. Pozlátené strieborné náramky samostatné alebo s drobnými príveskami vyniknú pri spoločenských šatách alebo konzervatívnom pracovnom kostýme. Priam luxusom dýchajú elegantné strieborné náramky s topásom, opálom alebo modrým zirkónom a zaujmú už na prvý pohľad kvalitou spracovania a vkusnou kombináciou drahých kameňov a elegantného striebra.